U tall me Feron, shikoni çfarë përgjigje ka reperi për Baby G (VIDEO) – AlpeGossip
U tall me Feron, shikoni çfarë përgjigje ka reperi për Baby G (VIDEO)

U tall me Feron, shikoni çfarë përgjigje ka reperi për Baby G (VIDEO)

Ditën e djeshme Baby G, ironizoi Feron nëpërmjet një statusi në Instastorie ku me siguri i referohej bashkëpunëtores së tij të re, Rina e cila është gjithashtu pjesë e ‘On Records’.

Duket se marrëdhënia mes Baby G dhe Feros vazhdon të jetë e acaruar. Dje Gordana, shkruajti në instastorie: “I lemë fëmijët të luajnë me lodrat e përdorura’ . I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i reperit i cili ka publikuar këtë video ku ironizon atë çka ka thënë ish bashkëpunëtorja,duke mbajtur në duar disa lodra fëmijësh dhe mbi video shkruan: Ne na pëlqen të luajmë me lodra’.