Vesa Luma i mëson të birit të këndojë himnin kombëtar, shihni sa i lumtur është Lian – AlpeGossip
Vesa Luma i mëson të birit të këndojë himnin kombëtar, shihni sa i lumtur është Lian

Vesa Luma i mëson të birit të këndojë himnin kombëtar, shihni sa i lumtur është Lian

Duket se djali i këngëtares Vesa Luma ka vesh shumë të mirë muzike dhe këtë e ka treguar vet artistja nëpërmjet videove dhe fotove të të birit duke i rënë pianos.
Këtë herë Vesa ka vendosur ti mësojë Lian-it të vogël të këndojë himnin kombëtar.

Këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale nje video ku duket se vogëlushi ka arritur ta mësojë tekstin e këngës dhe shfaqet shumë i lumtur teksa e këndon së bashku me mami Vesën.

Në videon e publikuar nga vet këngëtarja në “Instagram” duket se i vogli i familjes e pëlqen muzikën dhe në të ardhmen ndoshta ndjek gjurmët e prindërve të tij.