“EDHE PO TË JESH SEKSI,NGELESH SEKSI”/ Moderatorja shqiptare e thotë troç (FOTO) – AlpeGossip
“EDHE PO TË JESH SEKSI,NGELESH SEKSI”/ Moderatorja shqiptare e thotë troç (FOTO)

“EDHE PO TË JESH SEKSI,NGELESH SEKSI”/ Moderatorja shqiptare e thotë troç (FOTO)

Moderatorja Fatma Haxhialiu kur vjen puna tek paragjykimet e shoqërisë dhe atë se çfarë njerëzit mendojnë për ne gjithmonë na ka këshilluar të dashurojmë veten, mbi të gjitha.

Karakteri i saj i drejtpërdrejtë dhe thënia e të vërtetave me të mëdha gjithmonë kanë bërë që ajo të shkaktojë zhurmë në mediat rozë. Këtë parim Fatma mesa duket e ndjek jo vetëm në jetën profesionale, por edhe në atë private.

Duajeni veten dhe ji vetvetja është mesazhi që ajo kërkon të dërgojë tek të gjithë ne me postimin e fundit në “Facebook-un” e saj.

Sipas saj ne gjithmonë do ketë pak më shumë seç duhet në ndonjë cilësi tonën, por kjo nuk duhet të na ndalojë së qënuri në paqe me veten.

Më poshtë postimi i plotë i moderatores:

Statusi i plotë:

Je shume e shendoshe si bullice, je shume e dobet si fije kashte, je shume llafazane ste mbyllet goja, je shume e mefshte, hape gojen!
Je shume e gjate pa lezet, je shume e shkurter per te bere si e bukur .
Je shume lyer, klloun. Je shume e lodhme si e semure, ver grim!
Je shume egoiste vetem punon, je shume e pazonja, asnje pune s’di te besh.
Je shume e ashper, shtrige. Je shume e bute, budallaqe, naive.
Je shume seksi, kucke! Je shume e thjesht, e shtirur qe ben si engjell.
Je shume e bere, plastike!!! Je shume natyrale, e shpifur, pse nuk i ben nder vetes, bej nderhyrje!!!
Je shume….gjithmone per dike do jesh shume gjera, por zonja dhe zoterinj asgje nga keto nuk ka rendesi kur je SHUME TI!
KUR JE SHUME TI, JE SHUME I/E MREKULLUESHME, rendesi ka te pelqesh dhe duash veten tende ashtu sic je, pjesa tjeter eshte thjesht keqardhje, qe dikush nuk ka guximin te jete SHUME VETVETJA SI TY!!!
Keshtuqe keep on rocking