FAMILJA E RITA ORËS NUK I “NDAHET” KOSOVËS/ Babai i këngëtares zbulon lajmin emocionues (FOTO) – AlpeGossip
FAMILJA E RITA ORËS NUK I “NDAHET” KOSOVËS/ Babai i këngëtares zbulon lajmin emocionues (FOTO)

FAMILJA E RITA ORËS NUK I “NDAHET” KOSOVËS/ Babai i këngëtares zbulon lajmin emocionues (FOTO)

Pak minuta më parë Besnik Ora, babai i këngëtares me famë botërore ka zbuluar se së fundmi kanë blerë shtëpi në Kosovë.

“Shumë të emocionuar për  shtëpinë e re në Kosovë, Prishtinë”,-shkruan Besniku krahas fotove familjare.

Kujtojmë se prej shumë vitesh familja Ora është zhvendosur drejt Mbretërisë së Bashkuar. Aty Rita Ora mori famë dhe vazhdon të korrë sukses ndërkombëtar me muzikën e saj.