DISA VITE MË PARË/ Kështu dukeshin VIP-at në gjimnaz (FOTO) – AlpeGossip
DISA VITE MË PARË/ Kështu dukeshin VIP-at në gjimnaz (FOTO)

DISA VITE MË PARË/ Kështu dukeshin VIP-at në gjimnaz (FOTO)

Personazhet e njohur të ekranit tani kanë publike thuajse cdo gjë nga jeta e tyre. Një moment special që ata nuk kanë nguruar ta ndajnë me fansat e tyre është periudha e gjimnazit.

Me akne në fytyrë, pa make-up, vetullat pa hequr apo edhe shumë ndryshime të tjera.

Në gjimnaz ata ishin njerëz të thjeshtë dhe ndoshta nuk e dinin se sot do i njihte e gjithë bota. Më poshtë po ju tregojmë disa foto të tyre në atë periudhë.

Eva Mendes

Eva Longoria

Mariah Carey

Vin Diesel

Snoop Dogg

Cameron Diaz