SUPER HOT/ Nxjerr të “PASMET”, Aurela përsëri këputet NË MES për të… (FOTO) – AlpeGossip
SUPER HOT/ Nxjerr të “PASMET”, Aurela përsëri këputet NË MES për të… (FOTO)

SUPER HOT/ Nxjerr të “PASMET”, Aurela përsëri këputet NË MES për të… (FOTO)

Blogerja dhe aktorja shqiptare shquhet për pozat e saj provokuese. Aurela Hoxha gjithnjë di si të jetë në qendër të vëmëndjes, e sigurisht këtë e bën duke ekspozuar linja trupore.

Bukuroshja së fundmi ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram, teksa shfaqet joshëse në një fustan të bardhë, por siç po e shihni ajo është thyer në mes për të dalur sa më seksi.

Ndryshe Aurela së fundmi solli edhe koleksionin e saj të rrobave të banjos