E KA NDARË MENDJEN QË TANI/ Ja çdo të bëhet djali i Hueydës (FOTO) – AlpeGossip
E KA NDARË MENDJEN QË TANI/  Ja çdo të bëhet djali i Hueydës (FOTO)

E KA NDARË MENDJEN QË TANI/ Ja çdo të bëhet djali i Hueydës (FOTO)

Protagonist në ditët e Hueyda El Saied është padyshim djali i saj Gabrieli, i cili shfaqet pothuajse në çdo InstaStory të saj në instagram.

Së fundmi, Hueyda ka bërë publike se Gabrieli, sado i vogël të jetë, është një djalë që i ka dëshirat dhe ëndrrat për të ardhmen që tani të qarta.

Gjatë një bisede, partneri i nënës së tij, e ka pyetur se ç’dëshiron të bëhet kur të rritet. I vogli Gabriel pa hezituar aspak është përgjigjur se dëshiron të bëhet kryeministri i Shqipërisë. Këtë rrëfim nga ana e tij, Hueyda e ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram duke bërë të ditur se ka gjetur tanimë kryeministrin e ardhshëm të Shqipërisë.

Kujtojme se Gabrieli është ende i vogel, dhe nuk dihet nëse kjo dëshirë e tij do të vazhdojë edhe kur ai të rritet.