AJO NUK I ZBRET PËR TË DALË/ Xhemi Shehu acarohet keq fare me Arbanën (VIDEO) – AlpeGossip
AJO NUK I ZBRET PËR TË DALË/ Xhemi Shehu acarohet keq fare me Arbanën (VIDEO)

AJO NUK I ZBRET PËR TË DALË/ Xhemi Shehu acarohet keq fare me Arbanën (VIDEO)

Siç dihet tashmë, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha prej vitesh. Madje pak ditë më parë Arbana u shpreh se mikesha e saj e vetme është Xhemi. Megjithatë siç ndodh në çdo shoqëri, edhe mes mikeshave ka zënka apo gjëra që nuk i pëlqejnë tek njëra-tjetra.

Arbana siç duket vonohet shumë për t’u bërë gati dhe kjo e ka acaruar Xhemin. Xhemi i ka dërguar Arbanës një video ku i thotë: “Hë Arbana ke lënë takim me mua, ku je, ku jeeeeeee? Jam në parkim, po të pres ty”.

Pasi priti, Arbana më në fund ka dalë në takim dhe e ka qetësuar Xhemin.

Moderatorja ka postuar edhe një video ku Xhemi shfaqet duke përkëdhelur një mace dhe thotë se nuk i mjaftojnë tre që ka në shtëpi.