Modelja Emily Ratajkowski më bombastike se kurrë. Në plazh thuajse NUDO (FOTO) – AlpeGossip
Modelja Emily Ratajkowski më bombastike se kurrë. Në plazh thuajse NUDO (FOTO)

Modelja Emily Ratajkowski më bombastike se kurrë. Në plazh thuajse NUDO (FOTO)

Emily Ratajkowski njihet për format e saj bombastike dhe nuk heziton që ti ekzpozojë.

Dhe këtë herë në plan të parë kanë qenë të pasmet e supermodeles.

Ajo ka ndezur rrjetet sociale me foto të nxehta.

E veshur me bikini, Emily është shafqur shumë provokuese duke çmendur 18.3 milionë ndjekësit e saj në Instagram.