I SHKOI NË EMISION POR MË PAS U LARGUA/ Ermali ka një kërkesë për Luanën dhe moderatorja i kthehet: Ti je…(FOTO) – AlpeGossip
I SHKOI NË EMISION POR MË PAS U LARGUA/ Ermali ka një kërkesë për Luanën dhe moderatorja i kthehet: Ti je…(FOTO)

I SHKOI NË EMISION POR MË PAS U LARGUA/ Ermali ka një kërkesë për Luanën dhe moderatorja i kthehet: Ti je…(FOTO)

Kthimi i Ermal Mamaqit në ekranin e Top Channel nuk mund të kalonte pa zhurmë, ngacmime, batuta e shumë deklarata, të cilat kanë shkaktuar humor dhe rrëmujë në studion e “Shiko kush luan”.

Mamaqi ka realizuar disa lojëra gazmore me Luanën e të ftuarit e tjerë, por është “përplasur” edhe me Fifin e cila më parë ka qenë këngëtare në emisionin e tij. Mirëpo më pas moderatori i njohur u largua nga emisioni pasi do fillonte xhirimet e emisionit të tij dhe u zëvëndësua nga këngëtari Genc Salihu.

Luana ka publikuar së fundmi një video të shkëputur nga emisioni i saj dhe Ermali e falënderon e i thotë që është kënaqur shumë. Madje e pyet “kur do vij prap unë”

Luana i përgjigjet: “Ti je yll bote, e lejmë surprizë bashkëpunimin tonë të rradhës”.