“KENI SHKUAR TEK DOKTORI ME…”/ Melinda i ironizon hapur të gjitha koleget: Dukeni të gjitha si unë… – AlpeGossip
“KENI  SHKUAR TEK DOKTORI ME…”/ Melinda i ironizon hapur të gjitha koleget: Dukeni të gjitha si unë…

“KENI SHKUAR TEK DOKTORI ME…”/ Melinda i ironizon hapur të gjitha koleget: Dukeni të gjitha si unë…

Melinda ka thumbuar keq në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një video ku shprehet se katër vite më parë të gjithë kolegët e saj dukeshin ndryshe, ndërsa sot janë bërë si ajo.

'Keni shkuar tek doktori me foton time?', Melinda i ironizon hapur

Reperja i ka ironizuar me pyetjen “A keni shkuar te doktori me foton time”.

'Keni shkuar tek doktori me foton time?', Melinda i ironizon hapur

“Më duke shumë për të qeshur. Në 2018 e gjithë estrada shqipatre u duk ndryshe, dhe ende sot 2022 po duken të gjithë si unë. A keni shkuar tek doktorët me foton time apo çfarë ka ndodhur. E vërteta është e vërteta, mos u prekni vetëm shikoni fotot para dhe pas do e shikoni se ku e kam fjalën. Sepse unë jam më realja këtu”, është shprehur Melinda.

'Keni shkuar tek doktori me foton time?', Melinda i ironizon hapur

'Keni shkuar tek doktori me foton time?', Melinda i ironizon hapur

'Keni shkuar tek doktori me foton time?', Melinda i ironizon hapur