PAS 1 VITI LIDHJE SEKRETE/ Butrint Imeri dhe Olta Beqiri i japin fund historisë së dashurisë – AlpeGossip
PAS 1 VITI LIDHJE SEKRETE/ Butrint Imeri dhe Olta Beqiri i japin fund historisë së dashurisë

PAS 1 VITI LIDHJE SEKRETE/ Butrint Imeri dhe Olta Beqiri i japin fund historisë së dashurisë

Butrint Imeri është ndër personazhet më të pëlqyera në showbizz-in tonë. Të shumta janë fanset që e pëlqejnë dhe e ndjekin këngëtarin kosovar në muzikën e tij, por edhe në jetën private. Por duket se prej 1 viti, një vajzë shqiptare ia ka marrë mendjen.

Flasim për aktoren Olta Beqiri, që është kapur mat në disa raste me Butrintin. Ndonëse asnjëri prej tyre nuk e ka konfirmuar kurrë, dyshja ishte bashkë prej gati 1 viti. Themi ishte, sepse gjërat kanë ndryshuar dhe kjo dyshe është duke përjetuar një ndarje.

Dy të rinjtë nuk ndiqen më në rrjetet sociale prej pak javësh, duke na lënë kështu të kuptojmë se raporti sentimental mes tyre ka shkuar keq. Që pas ndarjes nga Kiara Tito, Butrint Imeri është shfaqur gjithnjë vetëm. Këngëtari i dashur për publikun ka zgjedhur që të heshtë për jetën e tij private, duke u fokusuar te karriera e tij.

Por duket se fama që ka, nuk e ka “kursyer”, teksa në rrjet janë publikuar disa foto ku ai shfaqet i përqafuar me një vajzë. Pas shumë thashethemesh për një lidhje, më në fund Butrin Imeri u shfaq i fotografuar me modelen dhe aktoren Olta Beqiri. Ashtu siç shihet edhe në fotot e publikuara nga faqja “Vipat e Bllokut”, këngëtari dhe aktorja shfaqen të afërt me njëri-tjetrin, madje edhe të përqafuar.

Do të ishte vera e vitit të shkuar, kur dy të rinjtë u përfolën për një lidhje mes tyre. Fillimisht ata shfaqeshin në vende të njëjta, duke na futur në dyshime nëse kjo që po shihnim ishte nisja e një çifti tjetër në showbizz-in tonë. Megjithatë, në atë kohë, askush nuk pranoi të fliste rreth këtij raporti, përkundrazi.

Në një deklaratë të tij, këngëtari kosovar mohoi lidhjen, duke u shprehur se ishte beqar. Ai zgjodhi t’u përgjigjet lajmeve në një mënyrë shumë ironike. Butrinti postoi një fotografi të “photoshop”-uar në “Instastory”, ku shfaqet pranë një tigri dhe një vajze të veshur në mënyrë shumë provokuese. Këtë foto e ka shoqëruar me vargjet e këngës së Ledrit: “Unë jam single plus kam mas shumti femra!”.