U ZHDUK NGA INSTAGRAMI KREJR PAPRITUR/ Zbulohet ç’po ndodh me Lori Hoxhën (FOTO) – AlpeGossip
U ZHDUK NGA INSTAGRAMI KREJR PAPRITUR/ Zbulohet ç’po ndodh me Lori Hoxhën (FOTO)

U ZHDUK NGA INSTAGRAMI KREJR PAPRITUR/ Zbulohet ç’po ndodh me Lori Hoxhën (FOTO)

Fansat e Lori Hoxhës janë merakosur ditën e sotme pasi fashion blogerja është zhdukur nga Instagrami. Po të kërkoni emrin e Lorit në Instagram nuk mund ta gjeni atë më dhe arsyeja nuk dihet ende.

Mirëpo pavarësisht se Lori nuk ndodhet më në Instagram, ajo po përdor një tjetër rrjet social Snapchatin.

Lori ka postuar në Snapchat një foto nga palestra dhe një tjetër nga shkolla duke treguar kështu momente nga përditshmëria e saj.

Postimi i ruajtur nga intv.al

Postimi i ruajtur nga intv.al

Kujtojmë që Lori ndodhet në Londër prej disa muajsh ku po vazhdon studimet.