Me cilin VIP do i kishit punët vaj? Jua zbulon horoskopi – AlpeGossip
Me cilin VIP do i kishit punët vaj? Jua zbulon horoskopi

Me cilin VIP do i kishit punët vaj? Jua zbulon horoskopi

Gjithkush ka një simpati për një njeri të famshëm, por kur vjen puna tek marrëdhënia në jetën reale, është e vështirë të dish nëse do shkonit ose jo. Por, me një ndihmë të vogël nga shenjat e horoskopit, zbuloni se me cilin yll do të ishit të lumtur (si miq ose të dashur). Nuk i dihet njerëz, ka shpresa për këdo!

 

Dashi -Brad Pitt, Miley Cyrus (Shkoni shumë mirë me shenjën e Shigjetarit).

Demi – Nina Dobrev, Kit Harington (Ju jeni bërë për një Bricjap).

Binjakët – Harry Styles, Natalie Dormer (Zgjedhja ideale është Ujori).

Gaforrja – Oscar Isaac, Rihanna (Ajo që ju mungon është një Peshk).

Luani – Jamie Foxx, Rita Ora (Shigjetarrr me patjetër thotë horoskopi).

Virgjëresha – Leonardo DiCaprio, Kendall Jenner (Një Virgjëreshe i duhet vetëm një Akrep).

Peshorja – Dev Patel, Rosario Dawson (Demi tërbohet nga e kuqja, kurse Peshorja çekulibrohet nga Demat).

Akrepi – Milo Ventimiglia, Selena Gomez (Gaforre, mbajeni mend!).

Shigjetari – Chris Pratt, Angelina Jolie (Duhet të takoni patjetër një Binjak).

Bricjapi -Tom Hardy, Taraji P. Henson (Virgjëresha + Bricjapi = Dashuri).

Ujori – Charlie Hunnam, Kourtney Kardashian (Ujori dhe Dashi janë çifti që kanë zili të gjithë).

Peshqit – Drake, Emma Stone (Peshqit kanë lidhje të thellë me Akrepat).

Burimi: Insider