“HALLE PASANIKËSH”/ Ky është problemi që e shqetëson së tepërmi Lori Hoxhën dhe u çuditëm (FOTO) – AlpeGossip
“HALLE PASANIKËSH”/ Ky është problemi që e shqetëson së tepërmi Lori Hoxhën dhe u çuditëm (FOTO)

“HALLE PASANIKËSH”/ Ky është problemi që e shqetëson së tepërmi Lori Hoxhën dhe u çuditëm (FOTO)

Lori Hoxha është një ndë vajzat shqiptare më me influencë dhe mjaft e ndjekur nga adhurueset e modës.

Gjithashtu trashëgimtarja e Top Channel është edhe mjaft e përfoluar në rrjete sociale ku shpeshherë është edhe kryefjalë e tyre. Kjo sepse përmes tyre bukuroshja tregon fragmente të jetës së saj ashtu siç ka vepruar edhe së fundmi.

Lori ka publikuar një foto ku tregon se e ka zënë një “hall” i madh. Ajo ka shtuar 6 kilogramë gjatë 6 muajve të fundit e ky është një shqetësim i madh për të.

E natyrisht pyetja që i lind secilit në mendje ka të bëjë me faktin se a duket ajo e shëndoshë? Fotot e saj provojnë krejt të kundërtën.

Lori duket shumë elegante e seksi e ndoshta ky është thjesht një fiksim i saj apo një reklamë ndaj qendrës së estetikës…

 

View this post on Instagram

really wanted to look like a highlighter today

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

/AlpeNews.al