Trilogjia Fifty Shades of Grey thyen çdo rekord! Miliona njerëz… (FOTO) – AlpeGossip
Trilogjia Fifty Shades of Grey thyen çdo rekord! Miliona njerëz… (FOTO)

Trilogjia Fifty Shades of Grey thyen çdo rekord! Miliona njerëz… (FOTO)

Para pak ditësh kishte premierën Fifty Shades Freed – filmi i fundit i trilogjisë Fifty Shades of Grey.

Miliona njerëz shkuan në kinema për të parë se si do të përfundonte historia e Christian, portretizuar nga Jamie Dornan dhe Anastasias, portretizuar nga Dakota Johnson.

Fifty Shades Freed grumbulloi plot 38.8 milion $ në box office fundjavën e parë të publikimit, më pak se dy filmat e parë por ama ky fitim e bën trilogjinë të kapë vlerën e plot 1 miliard $!