U KRITIKUA NGA FANSAT/ Këngëtarja shqiptare ua “mbyll” gojën të gjithëve – AlpeGossip
U KRITIKUA NGA FANSAT/ Këngëtarja shqiptare ua “mbyll” gojën të gjithëve

U KRITIKUA NGA FANSAT/ Këngëtarja shqiptare ua “mbyll” gojën të gjithëve

Këngëtarja Ryva Kajtazi pas lindjes së vajzës kishte shtuar shumë peshë mirëpo angazhimi i saj i madh në palestër ka bërë që rezultatet të jenë të dukshme.

Ryva ua ka ‘mbyllur’ gojën të gjithë atyre që e kanë kritikuar për kilogramet e tepërta dhe këtë e bëri sërish kur tregoi këmbët seksi në një foto të realizuar gajtë xhirimeve festive.

‘’A t’bjen n’mend për mua’’ titullohet projekti i saj më i ri muzikor i cili po ashtu është realizuar për festat e fundvitit.