VIDEO MOTIVUESE/ 10 vjeçarja në karrocë me rrota e shijon jetën në maksimum – AlpeGossip
VIDEO MOTIVUESE/ 10 vjeçarja në karrocë me rrota e shijon jetën në maksimum

VIDEO MOTIVUESE/ 10 vjeçarja në karrocë me rrota e shijon jetën në maksimum

Asgjë nuk mund të ndal për të bërë atë që dëshiron.

Video motivuese vjen nga Karolina e Jugut, me 10 vjeçaren, Lauren Bush, e cila edhe pse në një karrocë me rrota vijon të frymëzojë botën. Vogëlushja ka mahnitur me performacën e saj në kërcim.

Lauren ka dy vite që vallëzon në Akademinë e Vallëzimit dhe pronarja, Stephanie Jenkins thotë se 10 vjeçarja ka një shpirt tejkalues, jeton dhe e do jetën në maksimum.

Vogëlushja vuan nga një gjendjen e rrallë kockore, e quajtur osteogenesis imperfecta (eshtra të brishtë), por kjo nuk e ndalon atë të bëjë atë që do.

Happy National Dance Day! 💗🖤💗🖤💗🖤#mjdaIsLove #MJDA #NationalDanceDayChoreography by: @ruby_said_it

Gepostet von Mrs. Jenkins Dance Academy am Samstag, 27. Juli 2019