HOROSKOPI DHE VIPAT/ Alesia Bami një përfaqësuese e DENJË e shenjës së "Bricjapit" (FOTO) - AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Alesia Bami një përfaqësuese e DENJË e shenjës së “Bricjapit” (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Alesia Bami një përfaqësuese e DENJË e shenjës së “Bricjapit” (FOTO)

Alesia Bami njihet nga të gjithë si ish velina bukurosh e emisionit “Stop” e cila tashmë prej muajsh është pjesë e programit “E diell” në “Top Channel”.

Në horoskop ajo i përket shenjës së Bricjapit dhe përputhet plotësisht me karakteristikat e tij.

Për bricjapët thuhet se janë mjaft punëtorë dhe gjithnjë e kemi parë Alesian të mundohet shumë të arrijë sukses e madje edhe kur gjërat nuk i shkojnë mirë, si në rastin e largimit nga puna nga Tv Klan, ajo menjëherë gjeti një mundësi tjetër për të punuar e për të qenë pjesë ende e televizonit.

View this post on Instagram

S T O P 😍

A post shared by ALESIABAMI (@alesia_bamii) on

Bricjapët janë shtatlartë dhe mjaft simnpatikë, ashtu si edhe Alesia Bami e cila karakterizohet nga forma trupore super seksi që janë mjaft të nevojshme për botën e ekranit.

 

View this post on Instagram

#can #u #catch #me 🤔✌🏻?

A post shared by ALESIABAMI (@alesia_bamii) on

Gjithashtu Alesia si një Bricjap, ështё e dhёnё pas çёshtjeve tё ndjeshme sociale. Ajo do të jetë e palodhur pёr tё luftuar për të varfёrit dhe të pambrojturit.

/AlpeNews.al