ME NJË SURPRIZË PËR FUNDVIT/ Dhurata Dora duket super sexy në klipin e ri (FOTO) – AlpeGossip
ME NJË SURPRIZË PËR FUNDVIT/ Dhurata Dora duket super sexy në klipin e ri (FOTO)

ME NJË SURPRIZË PËR FUNDVIT/ Dhurata Dora duket super sexy në klipin e ri (FOTO)

Kanë kaluar 5 muaj nga kënga e saj e fundit “Jake Jake” që ka arritur të klikohet afro 40 milionë herë në kanalin zyrtar në Youtube.

Dhe tani, Dhurata Dora po vjen me një këngë të re. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo duke publikuar një foto në rrjetin social Instagram.
Nga imazhi i publikuar dallohet qartazi se në klipin e ri, ajo do jetë e rrethuar nga shumë vajza joshëse, por edhe vetë këngëtarja nuk mbetet pas, duke u shfaqur me një imazh prej gangstereje sexy.

Megjithatë, skenat e plota të videoklipit të shumëpritur duket se do t’i shohim së shpejti, teksa Dhurata ende nuk ka bërë të ditur datën e publikimit.