Po pret fëmijën e Flor Mumajesit? Reagon për herë të parë PORNOSTARJA shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Po pret fëmijën e Flor Mumajesit? Reagon për herë të parë PORNOSTARJA shqiptare (FOTO)

Po pret fëmijën e Flor Mumajesit? Reagon për herë të parë PORNOSTARJA shqiptare (FOTO)

Në mediat kosovare ka qarkulluar ditën e sotme lajmi se kantautori Flor Mumajesi do të bëhet së shpejti baba.

Burime për emisionin “SevenBizz”, kanë konfirmuar se aktorja e filmave për të rritur Alby Rydes, pret një fëmijë me Mumajesin. Pornostarja shqiptare, me banim në Amerikë, po pret një vajzë dhe tani është në javët e fundit të shtatzënisë.

Nuk dihej vërtetësia e këtij lajmi pasi kantautori kantautori shqiptar ka zgjedhur të mos reagojë ende, por nuk ka bërë të njejtën gjë Alby.

Ajo ka bërë një postim në Instastory ku ka qeshur me lot dhe është surprizuar nga këto thashetheme.

Pra asgjë nuk është e vërtetë!