PËRLOTET ARJOLA DEMIRI LIVE NË “BIG BROTHER”/ Arsyeja janë fëmijët: Më ka marrë malli… – AlpeGossip
PËRLOTET ARJOLA DEMIRI LIVE NË “BIG BROTHER”/ Arsyeja janë fëmijët: Më ka marrë malli…

PËRLOTET ARJOLA DEMIRI LIVE NË “BIG BROTHER”/ Arsyeja janë fëmijët: Më ka marrë malli…

Arjola Demiri përlotet mbrëmjen e sotme në “Big Brother VIP”, dhe arsyeja janë fëmijët e saj.

“Më dhemb fakti që nuk e di si janë. Më ka marrë malli me i zgju në mëngjes, me fol gjatë ditës me ta.

Arbana thotë se ajo ka qëndruar larg tyre por aktorja shprehet se nuk ka qëndruar asnjëherë pa folur në telefon me ata.