“B*THA SILIKON”…/ Komentet pikante të ditës. Ja si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“B*THA SILIKON”…/ Komentet pikante të ditës. Ja si fansat “thumbojnë” VIP-at

“B*THA SILIKON”…/ Komentet pikante të ditës. Ja si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Zaimina Vasjari po e kalon për mrekulli karantinën. Këngëtarja e njohur po argetohet në shtëpi duke marrë rreze diello e veshur me “bikini”.Një nga ndjekësit e saj  nuk e lë rehat duke i komentuar “b*tha me silikon” pasi mendon se Zaimina i ka bër me silikon.

Majku ka postuar ditën e sotme një foto nga stërvitja e tij në natyrë. Një nga ndjekësit e tij nuk e lë rehat dhe i bën një koment thumbues në foto. “Ti mbreti ahaha ik mër pshurran pussy tipat si puna jote i maj me fshi patikat😅” komenton ndjekësi.

Tayna ka postuar sëfundmi një foto nga karantina e saj. Këngëtarja duket shumë bukur në foton e postuar. Ndjekësi i saj i komenton “oxygen show si ufo nale dorën oj motër se këpute photoshopin”, fansi mendon se Tayna ka përdorur photoshop në foton e fundit dhe e thumbon me komentin e tij.