KUJTIME NDËR VITE/ Me këto FOTO Beatrix tregon si ka ndryshuar ‘look-u’ i saj për një dekadë – AlpeGossip
KUJTIME NDËR VITE/ Me këto FOTO Beatrix tregon si ka ndryshuar ‘look-u’ i saj për një dekadë

KUJTIME NDËR VITE/ Me këto FOTO Beatrix tregon si ka ndryshuar ‘look-u’ i saj për një dekadë

Beatrix Ramosaj duket se është bërë jo pak nostalgjike këto ditë karantine. Këngëtarja ka nisur të shfletojë albumet e vjetra, duke ndarë me ndjekësit disa nga kujtimet më të bukura gjatë 10 viteve të kaluara.

Me një “look” që ka ndryshuar hera herës, nga bionde në ngjyrë të kuqe, Beatrix ka treguar se si ka ndryshuar shumë herë pamjen e saj duke iu përshtatur trendeve të kohës.
Ramosaj ka ndarë edhe disa momente të ndryshme duke performuar në skenë dhe duke treguar se fansja e saj numër 1, ka qenë gjithmonë mamaja.
Megjithatë ajo çfarë bie në sy është fakti se Beatrix vazhdon të jetë po aq tërheqëse si më parë me “look-un” e saj mjaft modern.