“MË BËRI PORDHË…”/ Einxhel Shkira i kthehet Albanos: Mund të jesh i famshëm, por në fund të ditës e dashura jote fle me… – AlpeGossip
“MË BËRI PORDHË…”/ Einxhel Shkira i kthehet Albanos: Mund të jesh i famshëm, por në fund të ditës e dashura jote fle me…

“MË BËRI PORDHË…”/ Einxhel Shkira i kthehet Albanos: Mund të jesh i famshëm, por në fund të ditës e dashura jote fle me…

Deklarata e Albano Bogdos, kur tha se ish-e dashura i bëri pordhë e ky i fundit e nxorri nga shtëpia në dy të natës e më pas ia hodhi rrobat nga ballkoni, ka marrë reagime të shumta në mediat sociale dhe është komentuar së tepërmi.

“Kur lidhesh me një të famshëm, e ka ai pjesën e pordhëve. Kur lidhesh me një të famshëm dhe ai nuk po të bën dëngla, mos bëj ti dëngla. Kur zgjedh unë të të trajtoj ok, kjo s’do të thotë që ti duhet të bësh më e rëndësishme se unë në shoqëri”, tha ai.

Në mesin e personave që nuk e kanë pritur mirë këtë deklaratë, është edhe moderatorja Einxhel Shkira, e cila shprehet kundër këtij veprimi. Einxhel thotë se mund të jesh i famshëm sa të duash, por partneri fle me ty në krevat dhe jo me famën.

einxhel_story.jpg