“MË HUTON KLIENTËT”/ Kejvina Kthella s’i lë rehat djemtë e palestrës, modelja e fitnessit e thotë troç: Nuk e marr se e duan (FOTO) – AlpeGossip
“MË HUTON KLIENTËT”/ Kejvina Kthella s’i lë rehat djemtë e palestrës, modelja e fitnessit e thotë troç: Nuk e marr se e duan (FOTO)

“MË HUTON KLIENTËT”/ Kejvina Kthella s’i lë rehat djemtë e palestrës, modelja e fitnessit e thotë troç: Nuk e marr se e duan (FOTO)

Modelja e fitnessit, Dorina Mema ka folur për vajzat që ka trajnuar në palestrën e saj, dhe është gjendur përballë zgjedhjes, mes Lei Krajës dhe Kejvina Kthellës.

E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, ajo ka treguar se ka stërvitur personazhe mjaft të njohur publikë, mes tyre dhe Kejvina Kthellën, të cilën preferon të mos e ketë më në palestër, sepse i huton klientët.

“Kejvinën e kam stërvitur, nuk e marr se huton palestrën. Nuk e marr se më huton klientët. E dua, e duan vërtet Kejvinën e duan. Kejvinën e kam stërvitur, është në Amerikë. Le ta lemë në Amerikë, në hollivud,”- është shprehur modelja e fitnessit Dorina Mema.

E vendosur në një zgjedhje nga moderatorja, mes Kejvinës dhe moderatores sportive, Lei Kraja, Dorina Mema ka zgjedhur Lein, duke theksuar se Kejvinën e duan shumë, dhe rrëmben vëmendjen e palestrës.