ME JAHT NË MIKONOS/ Sara Hoxha mbledh mikeshat për festën e beqarisë (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
ME JAHT NË MIKONOS/ Sara Hoxha mbledh mikeshat për festën e beqarisë (VIDEO+FOTO)

ME JAHT NË MIKONOS/ Sara Hoxha mbledh mikeshat për festën e beqarisë (VIDEO+FOTO)

Menduam se udhëtimi i Lori Hoxhës në ishullin grek Mikonos ishte një shkëputje e përkohshme e fashionistas për pushime, por jo.

Lori Hoxha, bashkë me shoqet e saj dhe të Sarës, u mblodhën për të festuar beqarinë e motrës së saj.

Një prej çifteve më të dashurr të showbiz-it shqiptar, Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të kurorëzojë lidhjen e tyre në muajin gusht të këtij viti dhe dasma do të organizohet në një prej hoteleve më të shtrenjta në Como të Italisë “Villa d’Este”.

Por para se të vijë dita e madhe, Sara është arratisur për të kaluar një fundjavë super me mikeshat e saj. Vajzat kanë marrë një jaht me qira për të shijuar detin me muzikë në sfond.
Sara ka ndarë për ndjekësit disa nga momentet më të ëmbla më kërcimet nën ritmet e këngës së Maroon 5 ‘Girl like you’. Nuk kanë munguar bluza me shkrimit ‘Thashë po’, apo nata e çmendur në një club me vajzat.

girls like you are what the doctor ordered😛

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on