Publikuan këngët në të njëjtën ditë, shikoni si e ironizon Noizy, Unikkatilin (FOTO) – AlpeGossip
Publikuan këngët në të njëjtën ditë, shikoni si e ironizon Noizy, Unikkatilin (FOTO)

Publikuan këngët në të njëjtën ditë, shikoni si e ironizon Noizy, Unikkatilin (FOTO)

Jo vetëm ata, por edhe fansat e tyre janë ndarë në dy grupime rivale.

Unikkatil dhe Noizy e treguan edhe njëherë se janë kundërshtarë ditën kur të dy publikuan këngët e reja në të njëjtën ditë. Por me një ndryshim. Ndërkohë që Unikkatil e kishte paralajmëruar këngën, Noizy e zbuloi në momentin e fundit si një surprizë për fansat. Por pasi këngët e publikuan, reperi i ‘100 kile’ reagoi me anë të një postimi ku ironizonte këngën e rivalit. Ai poston një Nokia 33 10 duke e barazuar me muzikën e Unikkatilit, të cilën e quan po aq të vjetër. Pas reagimeve të shumta ta fansave të tyre, Noizy e fshiu postimin