Elvana sjell pranverën plotë rrezatim/ E veshur me stil dhe ngjyra (FOTO) – AlpeGossip
Elvana sjell pranverën plotë rrezatim/ E veshur me stil dhe ngjyra (FOTO)

Elvana sjell pranverën plotë rrezatim/ E veshur me stil dhe ngjyra (FOTO)

Elvana Gjata është njëra nga këngëtaret e njohura shqiptare.

Pas publikimit të albumit të fundit Elvana është shndërruar edhe në ato personazhet që bëjnë shumë postime në rrjetet sociale.

U komentua për humbje të peshës, grim minimal dhe pamje jo aq të mirë. Por në imazhin e fundit në llogarinë e saj në “Instagram”, ajo duket shumë artistike.

Veshur me një fund të gjatë dhe me këmishë, Elvana ka ndryshuar stil.

 

@kingvuddha

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on