I QUAJTI TEKSIN MIZERABËL/ Rovena dhe Hit Man i kthehen keq Mustafa Nanos: Gjithë kohën je i zënë duke lëpirë… – AlpeGossip
I QUAJTI TEKSIN MIZERABËL/ Rovena dhe Hit Man i kthehen keq Mustafa Nanos: Gjithë kohën je i zënë duke lëpirë…

I QUAJTI TEKSIN MIZERABËL/ Rovena dhe Hit Man i kthehen keq Mustafa Nanos: Gjithë kohën je i zënë duke lëpirë…

Këngëtarja e njohur Rovena Dilo, Hit Man dhe Rolla, morën pjesë në edicionin 21 të “Këngës Magjike” me këngën “Cinderella”. Mustafa Nano u shpreh në emisionin “Provokacija” se ata kanë kënduar një këngë me tekst mizerabël.

“Rovena Dilo duhet të dijë që muzikën shqiptare janë duke e dëmtuar edhe disa këngë të tjera jo nëpërmjet vijës së tyre melodike por nepërmjet teksteve të këtyre këngëve dhe Rovena Dilo ndonëse shumë kush ka pritur të bëjë diferencën në kompeticionin e “Këngës Magjike” në këtë drejtim ajo nuk e ka bërë këtë diferencë. Ajo ka kënduar një këngë me tekst mizerabël”, u shpreh ndër të tjera Nano.

Pas komentit të tij mbi këngën, Hit Man ka reaguar me anë të një statusi në profilin e tij të Instagramit. “Mustafa Nano na paska bër një analizë mbi këngën Cinderella. Ky Mustafai po na flet për tekste këngësh, kur nuk e ke as idenë më të vogel ca ndodh me muzikën botërore
Ske faj Mustafa se gjith kohen je i zën duke lepir sa lart posht “PARTINË MËMË që të hedhin ndonjë kockë. Mustafa, muzika ka ndryshuar nuk është ajo që degjoje në kohen e xhaxhit. Mustafaështë muzik clubi kjo e Cinderella-s, është muzik per rinine, nuk është muzik qebaptoresh që frekuenton ti. Nuk është një pacavure si ai emisioni jot që sot e mora vesh qe ekzistonte. Shoë Mani i dështuar po na flet për Shqipërinë e vlerat shqiptare ama në të vërtetë emisioni ku ai na bëri analizen titullohet PROVOKACIA (Serbisht) O Zot…!Ja ky i bën Rovena Dilos dhe Hit Man & Rolla, analize ahahahahah. Mustaf je dështak në cdo lloj aspekti, në cdo fushë që je angazhu ti ke deshtu askush nuk ka respekt për ty o i mjer. Ti do na bësh analizen ne ????”, ka shkruar ai. Rovena e ka pëlqyer statusin e tij, duke treguar kështu se e mbështet atë që ka shkruar kolegu i saj.

View this post on Instagram

Mustafa Nano na paska bër një analizë mbi këngën Cinderella. Ky Mustafai po na flet për tekste këngësh, kur nuk e ke as idenë më të vogel ca ndodh me muzikën botërore Ske faj Mustafa se gjith kohen je i zën duke lepir sa lart posht “PARTINË MËMË që të hedhin ndonjë kockë. Mustafa, muzika ka ndryshuar nuk është ajo që degjoje në kohen e xhaxhit. Mustafaështë muzik clubi kjo e Cinderella-s, është muzik per rinine, nuk është muzik qebaptoresh që frekuenton ti. Nuk është një pacavure si ai emisioni jot që sot e mora vesh qe ekzistonte. Show Mani i dështuar po na flet për Shqipërinë e vlerat shqiptare ama në të vërtetë emisioni ku ai na bëri analizen titullohet PROVOKACIA (Serbisht) O Zot…!Ja ky i bën Rovena Dilos dhe Hit Man & Rolla, analize ahahahahah. Mustaf je dështak në cdo lloj aspekti, në cdo fushë që je angazhu ti ke deshtu askush nuk ka respekt për ty o i mjer. Ti do na bësh analizen ne ????😂😂😂😂😂😂😂

A post shared by 𝓗𝓲𝓽-𝓜𝓪𝓷 (@hitman2br) on