”HAPNI KËMBËT PËR NJË NATË”/ Revoltohet keq Stresi: Është bërë Tirana prostitucion i gjallë – AlpeGossip
”HAPNI KËMBËT PËR NJË NATË”/ Revoltohet keq Stresi: Është bërë Tirana prostitucion i gjallë

”HAPNI KËMBËT PËR NJË NATË”/ Revoltohet keq Stresi: Është bërë Tirana prostitucion i gjallë

Reperi i njohur Stresi është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai njihet për tipin e tij të drejtpërdrejtë dhe nuk mungojnë postimet ku ai e thotë troç mendimin e tij, siç ka bërë dhe së fundmi.

Në disa postime në Instastory, reperi është shprehur shumë i revoltuar në lidhje me disa femra, të cilat sipas tij e kanë kthyer Tiranën në prostitucion të gjallë. Ndonëse nuk ka përmendur emra, ai ka përdorur terma vërtetë të rëndë.

“Edhe një dëshirë të vetme e kam, Zot na i largo kurvat se është bërë Tirana prostitucion i gjallë, a kanë prindër a nuk kanë këto…”, ka shkruar mes të tjerash Stresi duke i habitur padyshim të gjithë.