Me siguri Kylie “do ta vrasë”/ Mario i uron ditëlindjen me FOTON turpëruese (FOTO) – AlpeGossip
Me siguri Kylie “do ta vrasë”/ Mario i uron ditëlindjen me FOTON turpëruese (FOTO)

Me siguri Kylie “do ta vrasë”/ Mario i uron ditëlindjen me FOTON turpëruese (FOTO)

Mario tashmë është shumë i njohur për publikun shqiptar. Dihet se ai është make up artisti i klanit Kardashian dhe ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm.

Por veçse make up artist ai është dhe mik shumë i mirë i Kardashians.

Pas ditëlindjes së çmendur të Kylie, ai ka vendosur ta urojë atë me një foto disi të pazakontë.

Ndonëse ata mund të kenë shumë foto të kohëve të fundit së bashku, Mario ka vendosur që në postimin në Instagram ta urojë Kylien me një foto të shumë viteve më parë ku ata duken shumë të vegjël.

Në foto dallohet Kylie e cila ende nuk kishte kryer ndërhyrje në buzët e saj.

A do ta presë mirë Kylie këtë foto? Mbetet ta shohim.