Rita “hot” nga pushimet/ Këngëtarja e tepron me bizhuteri (FOTO) – AlpeGossip
Rita “hot” nga pushimet/  Këngëtarja  e tepron me bizhuteri (FOTO)

Rita “hot” nga pushimet/ Këngëtarja e tepron me bizhuteri (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po shijon pushimet në Portugali me shoqërinë e saj.

Rita gjatë tërë ditës ka publikuar fotografi dhe video në Instagramin e saj, ku si zakonisht karakterizohet nga stili unik.

Rita nuk i harron detajet as në det, ku në anije krahas bikineve ajo është kujdesur për aksesorë si syze, rruza, unaza dhe vath.