STRESI NDODHET NË BURG/ Kejsi publikon videon intime nga krevati dhe ja si e përkëdhel reperin – AlpeGossip
STRESI NDODHET NË BURG/ Kejsi publikon videon intime nga krevati dhe ja si e përkëdhel reperin

STRESI NDODHET NË BURG/ Kejsi publikon videon intime nga krevati dhe ja si e përkëdhel reperin

Arrestimi i reperit Stresi, bëri një buje të madhe në media e sidmos për faktin se në dhomë u gjend me një 20-vjeç are. Pas kësaj kureshtja ishte e madhe se çfarë qëndrimi kishte Kejsi e fejuara e Stresit, por ajo në çdo fjalë të saj ka treguar mbështetjen për partnerin.

Ditën e sotme ajo ka publikuar disa video ku shihet Stresi duke fjetur dhe Kejsi që i shkon gjithmonë për ta zgjuar. Në videot “e ëmbla” ajo e mbulon me puthje reperin ndërsa e thërret “habibi”.

Nuk dihet se sa kohë do të qëndrojë Stresi në burg, ndërsa kujtojmë se ai akuzohet për armëmbajtje pa leje.