PRANË FESTAVE/ Lori Hoxha kthehet nga Londra dhe ja personat që takoi (FOTO) – AlpeGossip
PRANË FESTAVE/ Lori Hoxha kthehet nga Londra dhe ja personat që takoi (FOTO)

PRANË FESTAVE/ Lori Hoxha kthehet nga Londra dhe ja personat që takoi (FOTO)

Lori Hoxha është një nga emrat  më të njohur shqiptare, që shumë herë vihet ne qendër të vëmendjes për shak të veshjeve të saj dhe vendeve të bukura që frekuenton.

Pasi u shpërngul për në Angli, Lori është shprehur se Londra është një nga qytetet e saj më të preferuar dhe  publikon gjithmonë e më shumë foto nga aty.

Jemi afër festave,ku përgatitjet e para kanë filluar dhe mesa duket Lori nuk mund të rrinte më tepër në Londër. Në rrjetin social snapchat shoqet e Lorit kanë publikuar foto dhe video ku e shohim me një “look” të thjesht dhe sportive.