FESTOI DITËLINDJEN/ Butrint Imeri surprizon Kiara Titon (FOTO) – AlpeGossip
FESTOI DITËLINDJEN/ Butrint Imeri surprizon Kiara Titon (FOTO)

FESTOI DITËLINDJEN/ Butrint Imeri surprizon Kiara Titon (FOTO)

Moderatorja bukuroshe Kiara Tito festoi dje 23-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë Kiara postoi disa foto nga fëmijëria dhe i bëri një urim vetes.

“Sot dua të falenderoj Zotin që më dha edhe një vit tjetër në jetën time. Duke u rritur, por ndihem një fëmijë brenda vetes”, shkruante Kiara.

Moderatorja është komentuar shumë për lidhjen me Butrint Imerin dhe nga këngëtari nuk ka munguar një urim.

“Urime Tito”, i komenton Butrinti, ç’ka nisur edhe thashethemet se dyshja nuk janë ndarë, siç u përfol së fundmi.