NUK PËRMBAHET MË KEJVINA/ E pyet Eminën troç për organin gjenital të burrit - AlpeGossip
NUK PËRMBAHET MË KEJVINA/ E pyet Eminën troç për organin gjenital të burrit

NUK PËRMBAHET MË KEJVINA/ E pyet Eminën troç për organin gjenital të burrit

Një nga momentet më komike të “Xing me Ermalit” është ai kur Kejvina bën pyetjen e saj që gjithmonë ose do jetë me spec ose do shkaktojë shumë të qeshura. Këtë herë ndodhën të dyja pasi Kejvina kishte rezervuar një pyetje shumë pikante për Emina Çunmulajn.

“Burri jot mos është bërë gjë synet?”, e pyeti Kejvina Eminën dhe modelja me Ermalin plasën në të qeshura.

“Unë xheloze s’jam, ti do ta shohësh, vjen burri dhe ta tregon”, u përgjigj Emina duke e shokuar Kejvinën.