ROZANA RADI DHE ADELINA TAHIRI KUSHËRIRA?/ Zbuloni si qëndron e vërteta (FOTO) - AlpeGossip
ROZANA RADI DHE ADELINA TAHIRI KUSHËRIRA?/ Zbuloni si qëndron e vërteta (FOTO)

ROZANA RADI DHE ADELINA TAHIRI KUSHËRIRA?/ Zbuloni si qëndron e vërteta (FOTO)

Pas lindjes së fëmijës së parë, të cilin e pagëzoi me emrin Jon, Adelina tregoi se është rikthyer në super formë.

Këngëtarja publikoi një video në profilin e saj, ku shfaqej e veshur me një fustan të zi transparent dhe prezantonte linjat e saj 16 ditë pas lindjes së djalit.

 

Ishin të shumtë ndjekësit që komplimentuan nënën e re, e ndër ta, na ra në sy edhe komenti i këngëtares Rozana Radi.

“Kushërira yll” – shkruan Rozi, duke ngritur dyshimet se mes tyre ka edhe lidhje gjaku.

Të jetë kjo një shaka mes tyre, pasi pas bashkëpunimit në edicionin e “ Your Face Sounds Familiar”, Rozana Radi dhe Adelina Tahiri u bënë shumë mikesha.