TREGON BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Eliza Dushku shtatzënë për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
TREGON BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Eliza Dushku shtatzënë për herë të parë (FOTO)

TREGON BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Eliza Dushku shtatzënë për herë të parë (FOTO)

Më 18 gusht të vitit të kaluar, aktorja shqiptare Eliza Dushku kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me partnerin 17 vite më të madh, Peter Palandijan.
Ata mbajtën një ceremoni të fshehtë e private, megjithatë nuk mundën t’i shpëtonin syrit të mediave dhe fotot e dasmës së tyre u bënë menjëherë publike në rrjet.

Gjashtë muaj pas dasmës, Eliza ka treguar për herë barkun e rrumbullakosur gjatë premierës së filmit “Mapplethorpe” në New York. Ajo u fotografua krah bashkëshortit e veshur me të zeza dhe bluzja e ngushtë i tregonte më së miri format e saj të rrumbullakosura.