MË NË FUND/ Genc Prelvukaj i propozon për martesë Eni Koçit (FOTO) – AlpeGossip
MË NË FUND/ Genc Prelvukaj i propozon për martesë Eni Koçit (FOTO)

MË NË FUND/ Genc Prelvukaj i propozon për martesë Eni Koçit (FOTO)

Eni dhe Genci janë padyshim një nga çiftet më të komentuara të momentit. Lidhja e tyre është diskutuar gjatë pasi shpesh herë në media është aluduar se familja e këngëtares nuk e ka pranuar Gencin për shkak të diferencës që ka në moshë me këngëtaren.
Mirëpo, siç duket asgjë nga këto nuk është e vërtetë pasi së fundmi Eni ka zbuluar se Genci i ka propozuar për martesë.

Në fotot e publikuara në ‘Instagram’, reperi shihet i ulur në gjunjë përpara Enit ndërkohë që në duar mban një kuti me unazë.

“03.11.2018”, ka shkruar Eni pranë fotos ku tregon se ata janë fejuar që në muajin nëntor të vitit që lamë pas.

View this post on Instagram

03.11.2018 ❤️💍 @gencprelvukaj

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on