NGA ALBI NAKO? Alba Hoxha mori dhuratat e veçanta për Shën Valentin (FOTO) – AlpeGossip
NGA ALBI NAKO? Alba Hoxha mori dhuratat e veçanta për Shën Valentin (FOTO)

NGA ALBI NAKO? Alba Hoxha mori dhuratat e veçanta për Shën Valentin (FOTO)

Alba Hoxha dhe Albi Nako prej disa kohësh po përfiten për një lidhje të mundshme. Ata të dy nuk e kanë pranuar asnjëherë këtë fakt, madje balerina e njohur nëpërmjet disa postimeve në Instagram e ka mohuar dhe ka treguar që është single.

Mirëpo edhe pse ka thënë që nuk është në një lidhje, Alba mori dhurata në ditën e të dashuruarve, por autori nuk dihet ende. Alba ka publikuar ditën e djeshme në Instastory një foto të një kutie ku brënda shkruhej me trëndafila të kuq “I love You” dhe një buqetë gjigande sërish me trëndafila të kuq në formë zemre.