Më në fund! Rashel Kolaneci prezanton të dashurin e saj (FOTO) – AlpeGossip
Më në fund! Rashel Kolaneci prezanton të dashurin e saj (FOTO)

Më në fund! Rashel Kolaneci prezanton të dashurin e saj (FOTO)

​Ajo është një nga vajzat me format trupore më bombastike dhe është përfolur gjatë në media.
Rashel Kolaneci, ish velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ka provokuar rrjetin me një video ku duket se prezanton të dashurin e saj.

Por nuk bëhet fjalë për nëj djalë. I dashuri i saj simbolik është thesi i boksit. Të gjithë e dinë se Rashel është e apasionuar ndaj boksit.

Ajo është ‘Kickbox’erja më e famshme shqiptare deri më tani në vend.