“TË NJOH SHUMË MIRË…”/ Antonela ironizon Monikën: T’i japim çmimin si aktorja e vitit – AlpeGossip
“TË NJOH SHUMË MIRË…”/ Antonela ironizon Monikën: T’i japim çmimin si aktorja e vitit

“TË NJOH SHUMË MIRË…”/ Antonela ironizon Monikën: T’i japim çmimin si aktorja e vitit

Teksa kanë konsumuar drekën, banorët nuk kanë hezituar t’i shprehin ironi dhe batuta në adresë të njëri-tjetrit.

Ka qenë Antonela e cila ka ironizuar Monikën duke e etiketuat si “aktorja e vitit”.

“Të njoh shumë mirë Monika, kot nuk e ke marrë çmimin aktorja e vitit. Edhe nëse nuk e ke marrë do ta marrësh menjëherë pasi ke dalë nga këtu”,- tha ajo.

Nga ana tjetër Monika replikoi me sportivitet duke thënë: Prisja që të më kapje diçka tjetër, jo këtë komedi.