DIKUR BËNTE NAMIN/ Zaimina rikthehet dhe na fiksoi me këngën e re (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
DIKUR BËNTE NAMIN/ Zaimina rikthehet dhe na fiksoi me këngën e re (FOTO+VIDEO)

DIKUR BËNTE NAMIN/ Zaimina rikthehet dhe na fiksoi me këngën e re (FOTO+VIDEO)

Dikur bënte namin dhe këngët e saj dëgjoheshin kudo, por vitet e fundit Zaimina vendosi të shkëputej nga muzika. Këngëtarja iu dedikua familjes së saj, bashkëshortit, vajzës dhe bizneseve.

Megjithatë ashtu siç kishte lajmëruar pak muaj më parë në një intervistë, Zaimina është rikthyer me një këngë të re. “Vetes” mban titullin projekti më i ri i këngëtares.

Kënga është pëlqyer shumë dhe në videoklip Zaimina shfaqet si gjithmonë e veshur me shumë stil, teksa ka xhiruar në jaht.