“E KAM VËZHGUAR MIRË”/ Antonela revoltohet me Dagzin: Shkon pas b**hës së gruas – AlpeGossip
“E KAM VËZHGUAR MIRË”/ Antonela revoltohet me Dagzin: Shkon pas b**hës së gruas

“E KAM VËZHGUAR MIRË”/ Antonela revoltohet me Dagzin: Shkon pas b**hës së gruas

Antonela Berisha nuk di t’i ndalë provokimet e saj. Së fundmi, ajo ka bërë një deklaratë mjaft të fortë për Dj Dagz. Sipas saj, Arbëri i shkon Einxhelit pas qejfi, duke bërë çfarë t’i thotë ajo.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” shtoi se Dj mban anën e moderatores dhe asaj nuk i thotë as “mirëmëngjes”.

“Dagzi mban anën e Einxhelit. As mirëmëngjes nuk thotë. Mua as që më plas fare. Eshtë tipik ai mashkulli që shkon pas b*thës së gruas. Ma beso për këtë, po e jap këtë deklaratë pasi e kam vëzhguar mirë. Ai çfarë të thotë Einxhel, thotë po”, ka thënë Antonela gjatë një bisede me Beniadën dhe Sarah, ku kjo e fundit e ka mohuar deklaratën e saj.