FISHEKZJARRE DHE TORTË/ Stresi merr surprizën speciale për ditëlindjen, sa vjeç mbush reperi – AlpeGossip
FISHEKZJARRE DHE TORTË/ Stresi merr surprizën speciale për ditëlindjen, sa vjeç mbush reperi

FISHEKZJARRE DHE TORTË/ Stresi merr surprizën speciale për ditëlindjen, sa vjeç mbush reperi

Reperi i shumë përfolur, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, feston sot ditëlindjen. bKëtë moment të bukur e ka ndarë vetë ai përmes disa postimeve në Instastory.

Reperi ka marrë një surprizë në mesnatë nga miqtë e tij, duke i përgatitur gjithashtu edhe një tortë gjigante, fishekzjarre dhe një shkrim nga pas “Bad Boy 4 Life”.

Stresi shfaqet shumë i emocionuar këtë 35-vjetor, duke i trasmetuar këto ndjenja edhe te ndjekësit në rrjetet sociale.

Kujtojmë që kjo ditëlindje e ka gjetur reperin në majën e suksesit, që të gjithë do ta donin./