NOIZY NUK DI TË NDALET! Zbulon bashkëpunimin e rradhës (FOTO) – AlpeGossip
NOIZY NUK DI TË NDALET! Zbulon bashkëpunimin e rradhës (FOTO)

NOIZY NUK DI TË NDALET! Zbulon bashkëpunimin e rradhës (FOTO)

Noizy që nga fillimi i këtij viti ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore.

Ka më pak se një javë prej kur reperi publikoi duetin “Meksikane” me Varrosin.

Tashmë Noizy ka zbuluar emrin e artistit me të cilin ka bashkëpunuar për projektin e ri dhe ai është S4MM.

Kënga mban titullin “Po thu”, ndërsa Noizy nuk preferoi ta bëjë të ditur datën e publikimit të kësaj kënge.