LËKURE DHE SATEN/ 10 çantat e viteve 80 që nuk duhet t’ju mungojn këtë sezon – AlpeGossip
LËKURE DHE SATEN/ 10 çantat e viteve 80 që nuk duhet t’ju mungojn këtë sezon

LËKURE DHE SATEN/ 10 çantat e viteve 80 që nuk duhet t’ju mungojn këtë sezon

Çanta është një aksesor që na shoqëron në përditshmërinë tonë. Ato janë pjesë e rëndësishme e gardërobës sonë.  Duket se këtë sezon modeli i çantave lëkure dhe saten do të jenë modelet më “IN” të momentit.

Në forma gjeometrike dhe nuancat e tokës është trendi i viteve 80 të cilat duekt s enuk do dalin kurrë ga moda.

Së fundmi ato janë rikthyer sërish në qendër të vëmendjes dhe këto janë 10 modelet më “cool”.