NË PRITJE TË ËMBËL/ Kida bën parashikimin e veçantë për vajzën e Ledrit dhe Sarës (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Kida bën parashikimin e veçantë për vajzën e Ledrit dhe Sarës (FOTO)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Kida bën parashikimin e veçantë për vajzën e Ledrit dhe Sarës (FOTO)

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi dhe së shpejti Sara dhe Ledri do të bëhen prindër për herë të parë. Dyshja do të bëhen me një vajzë dhe përgatitjet kanë filluar.

Pak ditë më parë ata organizuan festën “baby shower”, me shumë miq e të afërm. Festa u mbajt në oborrin e shtëpisë së Ledrit dhe gjithçka ishte e menduar deri në detaje.

Një ndër të ftuarat ishte Kida, e cila është mikeshë e ngushtë me çiftin. Sara ka zbuluar së fundmi parashikimin e veçantë të këngëtares për të voglën që pritet të vijë. “Repere si babi, e bukur si mami”, ka shkruar Kida.