“KUR NUK I PLAS ASAJ, PSE TË MË…”/ Shqipja “braktis” në takim Andin (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“KUR NUK I PLAS ASAJ, PSE TË MË…”/ Shqipja “braktis” në takim Andin (FOTO+VIDEO)

“KUR NUK I PLAS ASAJ, PSE TË MË…”/ Shqipja “braktis” në takim Andin (FOTO+VIDEO)

Sot në ‘Përputhen’ u transmetua takimi i Andit dhe Shqipes. Dyshja u takuan në një kafe, mirëpo fillimisht Shqipja e bëri Andin të mendonte se e kishte braktisur në takim.

Ajo e kishte bërë me plan të vonohej, gjë që nuk u prit mirë nga Andi. Ky i fundit u ngrit nga tavolina duke thënë “Kur nuk i plas asaj, pse të më plasë mua”. Në këtë moment Shqipja u shfaq duke qeshur dhe vazhdoi takimi mes tyre.

Në pjesën e tretë të takimit të tyre, dyshja u vendosën në një fushë golfi për të praktikuar këtë sport.